Hakkımızda

Vize Antalya departmanı, Türsab üyesi A-Sınıfı seyahat acentesi olan Amarla Turizm bünyesinde hizmet veren bir vize departmanıdır. Dünyaya ülkelerine vize alımları ile ilgili, tüm gerekli belgeleri ve bilgileri, aracı ederek vize almanızı sağlıyor.

Vize antalya olarak, Türkiye genelinde bulunan tüm konsolosluklarla titiz bir şekilde çalışmaktadır. Vize Antalya, yenilikçi vizyonu ve kalite anlayışıyla hizmet- danışmanlığı sektöründe sağladığı ayrıcalıklı hizmetlerle hedeflediği standartlara ulaşmaktadır.

Kişiye özel hizmetleri ve sürekli vize ülkelerin konsoloslukları ve elçilikleri ile iletişime geçerek bilgi güncellemesini ticari, turist, aile ziyareti, öğrenci, ulusal vize alımı ile müşterileriyle paylaşmaktadır. Müşteri taleplerine yönelik, profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

01

İlk Adım

Bu yıllarda Antalya ili Turizm Başkentin de bir açığı görerek, vize işlemlerini online olarak sunmaya başladık ve böylece profesyonel adım atarak tüm Turizm sektörüne ve insanlarımıza hizmet vermeye başlayarak yolumuza koyulmuş olduk .

02

İlk Çalışanlar

Bu sektörde tüm dünya ülkelerin vize işlemlerini gerçekleştirebilmek haylı zordu, geçmişe dayanan Turizm tecrübemiz ile bu işin üstesinde gelerek, bünyemizde çalışmaya başlayan arkadaşlarımızı bu işte uzmanlaşmaktadırlar.

03

İlk Tanınmamız

Vize Antalya, artık bir marka haline gelmişti ve İnternet ortamında tanınmaya çoktan başlamış olmuştu.

Vize Antalya

Fener Mah. Tekelioğlu Cad. Astur Ceylan Sit. B/Blk. No:78/3, 07160 Muratpaşa / ANTALYA

Bize hemen yazabilirsiniz